Цього літа Facebook представив безліч значних апдейтів, серед яких:

 1. Блокування едблокерів.
 2. Контроль користувача над рекламою.
 3. Апдейти формування стрічки новин.
 4. Редизайн сторінок.
 5. Нові метрики для відео.
 6. Нові інструменти для відео 360°.
 7. Новий параметр настройки настройки індивідуальних аудиторій.
 8. Апдейти реклами для лідів.
 9. Апдейти Facebook Live.
 10. Єдиний піксель Facebook.

Всі вони так чи інакше впливають на рекламні кампанії в соцмережі. І якщо ви про щось не чули, саме час це виправити.

 1. Відповідь Facebook едблокерам.

У серпні Facebook досить непомітно оголосив, що програмне забезпечення, що блокує рекламу, більше не працює в десктопній версії сайту.

«У міру того, як ми даємо користувачам більше способів контролю, ми почнемо показувати рекламу на десктопах тим, хто зараз використовує блокировщики реклами.»

Ця пропозиція була схована в великому пості, що розповідав користувачам про нові можливості індивідуальної настройки показів реклами.

Якщо ви раптом не в курсі, програмне забезпечення типу Adblock Plus було створено для тих, хто ненавидить рекламу на Facebook до такої міри, що додає плагіни ,які приховують рекламні оголошення в новинній стрічці. Це безперечно позначається на рекламних доходах Facebook і рекламодавців, які намагаються залучити аудиторію і просунути свій бізнес.

Протягом усього двох днів Adblock Plus знайшов обхідний шлях, хоча і не дуже ефективний, на який Facebook тут же відреагував.

Якщо Facebook вдасться і далі блокувати едблокери, у рекламодавців з’явиться більше місця для реклами, а її вартість, ймовірно, знизиться.

 1. Контроль користувача над рекламою.

У тому ж пості Facebook розповів про нові можливості, які дозволять користувачам контролювати рекламу, яку їм показують: вручну відключати показ реклами на певні теми з допомогою розділу «Ваші рекламні вподобання», а також відмовитися від реклами компаній, що додали користувачів в списки своїх клієнтів.

Це не означає, що користувачі можуть повністю позбутися від оголошень. Вони всього лише можуть контролювати тип реклами, яку бачать, і зробити її більш релевантною. Якщо ви видалите усі рекламні переваги, ви все одно будете бачити рекламу, просто вона не буде таргетовою.

Якщо ви зайдете в розділ «Ваші рекламні вподобання», ви здивуєтеся ,наскільки вони не релевантні  вашим реальним інтересам. Навіть якщо користувач пару раз клікнув на статті, присвячені політиці, це не означає, що він нею дійсно цікавиться.

Якщо ви запускаєте рекламу на Facebook і вас немає інших опцій, ви можете використовувати інтереси користувачів для таргетинга, але краще націлювати рекламу на тих, хто вже якимось чином пов’язаний з вашим бізнесом.

Можливо, ще більш важливим аспектом для рекламодавців є можливість відказатися від ремаркетингу, яка появилася у користувачів. У нижній частині сторінки «Ваші рекламні вподобання» розташована секція «Рекламодавці з вашою контактною інформацією» і «Рекламодавці, чиї сайти і додатки ви використовували». Це не найприємніше нововведення для рекламодавців. Навряд чи ви  хочете, щоб користувачі відмовилися від ремаркетингу.

 1. Апдейти формування стрічки новин

 

Facebook продовжує вносити зміни в уже існуючі алгоритми формування стрічки новин і придумувати нові.

Facebook створив алгоритм для бородьби з клікбейтом.

Facebook звертається до проблеми клікбейта не вперше. Близько року тому Facebook вніс зміни в свій алгоритм, які повинні були очистити стрічку від статей з клікбейтними заголовками. Пости відсівалися, якщо користувач повертався зі статті на Facebook, ледь на неї клікнувши, і ця реакція на пост багаторазово повторялася.

Однак це не вирішило проблему повністю, деякі спам-статті все ж проникали в стрічки. Тому компанія зробила ще одну – на цей раз більш продуману – спробу позбутися клікбейта в стрічках новин.

Новий алгоритм Facebook відсіває заголовки з поширеними клікбейтними фразами. Компанія виділила два типи таких фраз:

 •  Заголовки «притримують» факти, необхідні для розуміння, про що піде мова в статті: «Ви не повірите, хто впав на червоній доріжці …»
 • Заголовки, перебільшувати факти і таким чином вводять читачів в оману: «Яблука шкідливі для здоров’я ?!»

Пости видань, які регулярно використовують клікбейтні заголовки або просто роблять репости подібних статей, автоматично знижуються в новинній стрічці.

Якщо ви зловживаєте клікбейтом або погоджуєтеся поділитися статтями з клікбейтними заголовками, саме час відмовитися від цієї практики. Навіть якщо ви вже потрапили під дію нового алгоритму, у вас є шанс повернутися в топ, почавши публікувати матеріали з інформативними заголовками.

Показ контенту, релевантного інтересам користувачів.

Ще один апдейт алгоритму. Facebook почав показувати користувачам найбільш інформативний для них контент, грунтуючись на аналізі їх інтересів, попередньої активності і участі в обговореннях.

Що вкладає Facebook в поняття «інформативний»?

 • стосується інтересів користувачів;
 • залучає людей в великі дискусії;
 • містить новини про навколишній світ.

Це може бути все, що завгодно, від рецептів до місцевих новин або глобальних світових проблем. Історії, які люди відзначили як інформативні або дуже інформативні, допоможуть передбачити, наскільки інформативним вони вважатимуть будь-який контент.

Потім Facebook визначає, наскільки релевантною буде ця історія для користувача:

 • Які його відносини з користувачам або сторінкою, яка її опублікувала?
 • На що він клікає?
 • Що він коментує?
 • Чим він ділиться?

Можливо, ці зміни зможуть повернути видавцям органічне охоплення, яке вони втратили через інші нововведення соцмережі.

 1. Новий дизайн сторінок брендів

Facebook офіційно представив новий дизайн сторінок брендів. Найпомітніші зміни:

 • Поліпшене розташування елементів. Тепер розташування елементів виглядає більш гармонійним: фото обкладинки не затуляє зображенням профілю. Як і раніше, фото обкладинки на комп’ютері має розмір 828 x 315 пікселів, а фото профілю – 160 x 160 пікселів. Крім того, назва сторінки і ім’я користувача тепер відображаються в лівій частині сторінки під фото профілю.
 • Більш помітні кнопки. Кнопка на сторінці допомагає спонукати людей зробити ту чи іншу дію, наприклад, запланувати зустріч або переглянути товари в онлайн-магазині. Кнопки стали більшими, яскравішими і перемістилися під фото обкладинки сторінки, де вони більш помітні.
 • Зручна навігація. Щоб допомогти людям швидше знайти ту чи іншу інформацію про компанію, закладки перемістилися в нову вертикальну панель навігації в лівій частині сторінки.

Завдяки цим нововведенням і видалення реклами зі сторінки, дизайн в цілому виглядає більш чистим, сторінка виглядає привабливіше і зручніше для користувачів.

 1. Нові метрики для відео

Facebook викотив кілька нових метрик, які допоможуть зрозуміти, який відгук отримують ролики в соцмережі.

 • Демографія аудиторії. Рекламодавці зможуть побачити, скільки хвилин переглянуто людьми певного віку і статі. А також похвилинні метрики за місцем розташування. В обох випадках рекламодавці можуть порівняти соціально-демографічну залученість конкретного відео з типовим відео, опублікованим на сторінці.
 • Залучення глядачів в Live-відео. Видавці отримують графічне представлення залучення користувачів при перегляді відео і можуть побачити, в які моменти відео отримує найбільше реакцій або переглянути залучення по одній реакції.
 • Перегляди відео з перепостів. Тепер рекламодавці також зможуть дізнатися, скільки користувачів подивилося відео з їх сторінки, а скільки – завдяки перепостам
 1. Нові інструменти для відео 360 °.

Facebook випустив нові інструменти для створення сферичних відео, серед яких – гід по ролику і теплові карти.

 • Гід. Як зробити так, щоб користувачі не пропустили найцікавіші моменти відео? Тепер під час завантаження сферичних відео рекламодавці можуть вибрати пункт «Enable Guide» на новій вкладці 360 Controls, і виділити ті місця, які вони хочуть показати користувачам. Під час перегляду відео автоматично буде повертатися так, щоб користувачі побачили відмічені місця.
 • Теплові карти. Теплова карта продемонструє кути відео, які найбільш переглядають. З її допомогою можна буде дізнатися, які моменти користувачі вважають найбільш цікавими. Функція буде доступна для всіх відеозаписів, завантажених з 1 травня 2016 року, і з аудиторією понад 50 тис. унікальних користувачів.

 

 1. Новий параметр настройки індивідуальних аудиторій

Рекламодавці Facebook отримали можливість створювати індивідуальні аудиторії на основі часу, проведеного на сайті.

Таргетувати аудиторію можна за допомогою різних показників, наприклад, частоти відвідування веб-сайту.

 

Що це означає для рекламодавців? Зорієнтувати рекламу на Facebook стало трохи простіше: раніше настройка аудиторій була доступна тільки через API, тепер рекламодавці можуть зробити це в інтерфейсі Ads Manager.

 1. Апдейти реклами для лідів

Facebook вже викотив або продовжує викочувати наступні апдейти реклами для лідів:

 • Завантаження лідів з Ads Manager і Power Editor. Деякі рекламодавці скаржаться, що ліди, отримані в результаті кампанії, дуже важко знайти. Ліди можна експортувати у вигляді файлу CSV зі сторінки, скачувати з Ads Manager і Power Editor, запитувати через API або отримувати через партнера по CRM.
 • Завантаження тільки нових лідів. Замість того, щоб завантажувати весь файл заново, рекламодавці можуть тепер завантажити тільки нові ліди за певний період.
 • Автоматична генерація індивідуальних аудиторій. Нещодавно Facebook запустив індивідуально налаштовані аудиторії на основі реклами для лідів. Цей інструмент дозволяє налаштовувати аудиторії з тих, хто відкрили форму, відкрили і відправили форму або відкрили і не відправили.
 • Прокручувані форми. Раніше користувачеві припадала клікати кілька разів, переходячи з сторінки на сторінку, перш ніж відправити форму. Тепер Facebook викочує прокручену форму, тестування якої показало поліпшення user-experience і підвищення рівня конверсії.
 • Додавання контекстної картки. Реклама для лідів дуже зручна для користувача, тому що система автоматично підтягує в форму ім’я та email профілю. Але у цього є і зворотна сторона: заповнити форму дійсно дуже просто, тому ліди часто бувають неякісними. Контекстна картка – це додаткова фішка, яка розповість більше про продукт / послугу або повідомить користувачам, що вони отримають в обмін на відправку інформації про себе.

 1. Апдейти Facebook Live

Facebook представив кілька нових можливостей Facebook Live:

 • Тепер користувачі зможуть вести трансляції у повноекранному режимі, що дозволить їм стежити за тим, що бачать глядачі.
 • Тепер заховати реакції і коментарі до трансляції зможуть як видавці, так і глядачі. Це нововведення було викликано невдоволенням користувачів, які вважають за краще не бачити коментарі хейтерів і тролів.
 • Facebook також збільшив максимальну тривалість трансляції до 4 годин.

Ці нововведення дають рекламодавцям більше можливостей для залучення аудиторії в відеотрансляції.

10. Новий єдиний піксель Facebook

Компанія планує відмовитися від пікселя відстеження конверсій на початку 2017 року та перейти до єдиного пікселя Facebook, який поєднує в собі функції пікселя відстеження конверсій і пікселя індивідуально налаштованої аудиторії.

Терміни:

 • 15 липня 2016 р. Нові рекламні акаунти не зможуть створювати пікселі відстеження конверсій. Це правило поширюється і на існуючі рекламні акаунти, для яких ще не створювалися пікселі відстеження конверсій.
 • 15 вересня 2016 р. Ніякі рекламні акаунти більше не зможуть створювати пікселі відстеження конверсій. Раніше створені пікселі відстеження конверсій і раніше можна буде використовувати в рекламних кампаніях і звітності.
 • 15 жовтня 2016 р. Facebook припиняє активну підтримку пікселя відстеження конверсій. З цього моменту Facebook більше не буде вводити додаткові функції і активно удосконалювати піксель відстеження конверсій. Але пікселі як і раніше можна буде використовувати в рекламних кампаніях і звітності.
 • 15 лютого 2017 р. Піксель відстеження конверсій буде відключений. З цього моменту піксель відстеження конверсій перестане діяти і буде видалений з усіх ваших рекламних інструментів. Результати кампаній, в яких раніше використовувався піксель відстеження конверсій, можна буде як і раніше побачити в звітах.

Якщо ви цього ще не зробили, вам потрібно якомога швидше провести оновлення до єдиного пікселя Facebook, який допоможе у відстеженні конверсій, оптимізації і ремаркетингу.

Джерело:  jonloomer.com

 • stephen curry shoes
 • stephen curry shoes
 • lebron soldier 10
 • lebron shoes
 • ultra boost adidas
 • lebron soldier
 • curry one
 • kd shoes
 • KD 8
 • kyrie 1
 • Curry 1
 • supra shoes
 • stephen curry jerseys
 • lebron shoes
 • under armour shoes
 • salomon
 • ua shoes
 • kd shoes
 • Kevin Durant shoes
 • Curry Shoes
 • under armour soccer cleats
 • stan smith shoes
 • adidas stan smith
 • adidas nmd shoes
 • curry 3 shoes
 • curry 3
 • Asics Shoes
 • kd 9
 • stephen curry
 • Yeezy 550
 • Yeezy 550 boost
 • Yeezy 550
 • http://www.kd-9.org
 • yeezy boost 350 v2
 • Yeezy 550 boost
 • lebron james shoes
 • lebron shoes
 • lebron 13
 • kd shoes
 • Curry 3
 • new balance shoes
 • Curry 1
 • http://www.curry1.org
 • kevin durant shoes
 • kyrie 1 shoes
 • kyrie irving shoes
 • kyrie shoes
 • yeezy boost
 • adidas nmd Runner
 • adidas nmd r1
 • kobe 10
 • kyrie 2
 • irving shoes
 • salomon shoes
 • NMD Human Race
 • kobe 10 shoes
 • adidas nmd xr1
 • kobe shoes
 • Stephen Curry Shoes
 • curry one
 • curry one
 • Curry One
 • hyperdunk 2016
 • nike hyperdunk 2016
 • kobe bryant shoes
 • kobe shoes
 • nike kobe shoes
 • hyperdunk shoes
 • Hyperdunk Flyknit Shoes
 • nike hyperdunk
 • adidas stan smith
 • stan smith
 • Curry 3
 • stan smith adidas
 • yeezy 350 boost
 • stan smith shoes
 • Baseball Bats
 • kobe bryant shoes
 • lebron soldier shoes
 • lebron soldier
 • lebron soldier
 • lebron soldier
 • Nike hyperdunk
 • lebron 14
 • lebron 14 shoes
 • hyperdunk
 • lebron james 14
 • hyperdunk Shoes
 • hyperdunk 2016
 • lebron soldier basketball shoes
 • lebron basketball shoes
 • nike lebron soldier
 • Cheap hyperdunk
 • lebron soldier shoes
 • air jordan shoes
 • jordan shoes
 • jordan basketball shoes
 • jordan retro
 • air max shoes
 • Nike Free
 • nike air max
 • Nike Free Shoes
 • air max nike
 • kyrie irving shoes
 • kyrie shoes
 • nike kyrie shoes
 • kyrie 2
 • lebron soldier shoes
 • soldier shoes
 • air max 90
 • Free Shoes
 • air max 95
 • Asics Gel Kayano
 • kobe 11
 • Curry One
 • Curry Shoes
 • supra footwear
 • nike free run
 • stephen curry shoes
 • Nike Huarache
 • Kobe Shoes
 • lebron 13
 • harden shoes
 • asics shoes
 • asics running shoes
 • asics outlet
 • asics
 • Curry One
 • Kyrie Irving Shoes
 • kobe 11 shoes
 • Under Armour Shoes
 • Curry 2
 • Curry 2
 • messi shoes
 • kyrie 2 shoes
 • D Rose 6
 • harden shoes sale
 • yeezy 350
 • adidas nmd
 • http://www.yeezy350.org
 • Harden 1
 • Stephen Curry Shoes
 • kyrie 2
 • Nike Roshe Run
 • under armour shoes
 • Roshe Run Shoes
 • Curry 2
 • michael jordan shoes
 • jordan shoes
 • Messi Soccer Shoes
 • Gel Kayano
 • kyrie 2
 • Salomon Shoes
 • air jordan shoes
 • curry 2.5
 • Rose 6
 • James Harden Shoes
 • Roshe Run
 • Roshe Run
 • Curry Shoes
 • messi soccer
 • Messi Soccer
 • curry one
 • michael jordan
 • Nike Roshe Run
 • KD Shoes
 • Stephen Curry Shoes
 • lebron soldier
 • lebron 10 soldier
 • nike lebron soldier
 • Roshe Run Women
 • Rose 6
 • supra skytop shoes
 • Nike Kevin Durant Shoes
 • Roshe Run Shoes
 • Roshe Run cheap
 • Curry Jerseys
 • curry shoes
 • Lionel Messi Shoes
 • Curry Shoes 2015
 • Stephen Curry Shoes
 • Harden 1 Shoes
 • James Harden Shoes
 • James Harden Shoes For Sale
 • Cheap Baseball Bats
 • Harden Shoes
 • Nike Roshe Run Shoes
 • Asics Kayano
 • Kevin Durant Shoes
 • Roshe Run Shoes
 • Curry Shoes MVP
 • Discount Roshe Run
 • Curry Shoes
 • Cheap Curry Shoes
 • Nike Shoes
 • Stephen Curry Jersey
 • James Harden 1
 • Baseball Bats For Sale
 • Nike Air Force 1
 • Air Force 1
 • Air Force 1 shoes
 • Under Armour
 • Roshe Run Online
 • Under Armour Curry Shoes
 • skytop shoes
 • salomon shoes
 • Air Huarache
 • Salomon Trail Running Shoes
 • kobe x
 • Kobe 10
 • Nike Harden Shoes
 • Asics Running Shoes
 • Salomon Running Shoes
 • Baseball Bats Outlet
 • Cheap Harden 1
 • lebron james shoes
 • Curry Basketball Shoes
 • Curry Jersey
 • Nike Huarache Shoes
 • KD 8
 • lebron shoes
 • kobe bryant shoes
 • kobe shoes
 • kevin durant shoes
 • Cheap Curry Shoes
 • Trail Running Shoes
 • yeezy 950
 • Baseball Bats Store
 • Nike KD 8
 • Curry One Mvp
 • Running Shoes
 • james shoes
 • nike lebron james shoes
 • Nike Harden Shoes
 • Cheap Curry Jersey
 • Asics Shoes
 • Curry Shoes Outlet
 • Curry Shoes
 • Air Huarache Shoes
 • KD 8
 • Baseball Bat
 • kobe 10
 • kd 7 shoes
 • kd 7
 • kd shoes
 • cheap Roshe Run
 • Roshe Run Sale
 • Nike Kobe Shoes
 • Roshe Run Women
 • Under Armour Basketball Shoes
 • Harden Shoes
 • Under Armour Store
 • Baseball Bats Sale
 • Roshe Run Men
 • Asics Shoes Women
 • Discount KD 8
 • Huarache Shoes
 • Curry Jersey Sale
 • Curry basketball Shoes
 • Curry 2 Shoes
 • Stephen Curry Jersey sale
 • Curry Shoes
 • curry 1
 • Stephen Curry Shoes
 • curry shoes
 • UA Curry Shoes
 • Under Armour curry one
 • James Harden Shoes
 • Stephen Shoes
 • stephen curry shoes
 • New Curry Shoes
 • Steph Curry 1
 • Stephen Curry Shoes
 • Nike Kevin Shoes
 • James Harden Shoes 2015
 • Harden Shoes 2015
 • Nike Roshe Run
 • Asics Shoes Men
 • Roshe Run
 • kobe 10 shoes
 • Stephen Curry Shoes
 • kobe shoes
 • kobe bryant shoes
 • Air Huarache Run
 • kevin durant shoes
 • kd shoes
 • kobe basketball Shoes
 • kobe bryant shoes
 • kobe shoes 2015
 • Nike Harden Shoes
 • Nike James Harden Shoes
 • Harden Shoes For sale
 • kevin shoes
 • Harden Shoes Sale
 • durant shoes
 • nike lebron james shoes
 • Curry Shoes
 • Kevin Durant Shoes
 • yeezy shoes
 • kanye west shoes
 • http://www.yeezyshoes.us.com
 • kobe x shoes
 • nike kyrie 1
 • Curry Low Shoes
 • nike free shoes
 • nike free run
 • kd shoes 2015
 • kyrie shoes
 • kyrie irving shoes
 • kobe 10 shoes
 • lebron james jerseys
 • lebron jerseys
 • kobe 10
 • kyrie 1 shoes
 • Huarache Run Women
 • kyrie 1
 • nike free 5.0
 • nike free 5
 • kobe shoes
 • KD Shoes
 • kd 8
 • kobe jersey
 • Cheap kobe jersey
 • adidas rose shoes
 • derrick rose shoes
 • lebron james shoes
 • russell westbrook shoes
 • westbrook shoes
 • Huarache Run Men
 • russell shoes
 • Air Huarache Sale
 • jordan westbrook shoes
 • lebron james jersey
 • kyrie irving shoes
 • nike kyrie 1
 • Curry Shoes Sale
 • messi cleats
 • Nike Huarache Sale
 • cheap kyrie 1
 • michael jordan jerseys
 • Nike Hyperdunk
 • Nike Hyperdunk Basketball Shoes
 • Hyperdunk Shoes
 • adidas nmd xr1
 • adidas nmd r1
 • adidas nmd
 • adidas nmd runner
 • adidas nmd pk
 • adidas nmd footlocker
 • Nike Hyperdunk Shoes
 • jordan jerseys
 • michael jerseys
 • kevin durant jersey
 • kd jersey
 • kevin jersey
 • kobe bryant jerseys
 • kobe bryant jersey
 • james jerseys
 • cheap lebron jerseys
 • d rose shoes
 • rose shoes
 • lebron james jerseys
 • lebron jersey
 • james jersey
 • d rose shoes
 • rose shoes
 • kobe 12
 • adidas rose shoes
 • lebron james shoes
 • kobe bryant shoes
 • kobe shoes
 • lebron soldier 9
 • lebron soldier ix
 • lebron soldier
 • lebron soldier shoes
 • kobe 12 shoes
 • michael jordan jersey
 • nike shoes
 • kd shoes
 • kd shoes
 • Curry 1
 • Curry 1 Shoes
 • Stephen Curry 1
 • kd 7 shoes
 • kd 7
 • lebron shoes
 • cheap lebron james shoes
 • nike lebron shoes
 • lebron shoes
 • kyrie irving shoes
 • kyrie shoes
 • kyrie 1 shoes
 • kyrie 1 shoes
 • irving shoes
 • kyrie 3
 • niek kyrie 3
 • kyrie 3 shoes
 • air max shoes
 • nike air max shoes
 • stuart weitzman boots
 • stuart weitzman shoes
 • stuart weitzman sale
 • stuart weitzman 5050
 • nike air max
 • durant jersey
 • kevin durant shoes
 • kd vii
 • kd 7
 • curry 3
 • curry 3 shoes
 • ua curry 3
 • curry 3 low
 • kobe bryant jersey
 • kobe bryant jerseys
 • kobe jerseys
 • UA Curry Low Shoes
 • kyrie 3
 • bryant jerseys
 • adidas porsche shoes
 • kyrie 3 shoes
 • adidas porsche design shoes
 • lebron james shoes
 • kobe shoes 2015
 • nike air shoes
 • nike air max shoes
 • kyrie 3
 • kyrie 3 shoes
 • nike kyire 3
 • australia ugg boots
 • ugg boots outlet
 • ugg outlet
 • ugg boots on sale
 • ugg boots australia
 • ugg boots for women
 • ugg boots cheap
 • cheap air max shoes
 • air max shoes
 • kd vii shoes
 • nba jerseys
 • kd shoes
 • kevin durant shoes
 • adidas zx flux
 • adidas zx
 • jordan retro/a>
 • adidas flux
 • cheap kd shoes
 • ultra boost
 • adidas ultra boost
 • kobe shoes nba
 • timberland shoes
 • timberland boots
 • timberland
 • timberland outlet
 • palladium boots
 • lebron soldier 10
 • lebron soldier
 • lebron soldier shoes
 • nike lebron soldier
 • air jordan retro/a>
 • cheap kobe shoes
 • soldier 10
 • kd shoes
 • kevin durant shoes
 • australia ugg boots
 • kevin durant shoes
 • jordan retro shoes
 • kd 7 shoes
 • ugg boots
 • kevin durant shoes mvp
 • porsche design shoes
 • adidas porsche design
 • adidas shoes
 • kevin bryant shoes
 • kd shoes store
 • kd 7
 • australia ugg
 • nba jerseys store
 • herve leger dresses
 • kobe shoes
 • kobe bryant shoes
 • kd shoes
 • kd sneaker
 • jeremy scott adidas
 • jeremy scott wings
 • jeremy scott shoes
 • js wings
 • lebron shoes
 • kobe shoes
 • kobe bryant shoes
 • Blake Griffin Shoes